آموزش خرید و دانلود محصولات

نوشته شده توسط Write on پنج شنبه, 28 دی 1391 منتشرشده در بازی های کامپیوتری بازدید 4128 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

برای تسریع در امر خرید و ارسال محصول خواهشمندیم تمام پیغام ها و توضیحاتی که در طی مراحل خرید به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.

شما می توانید قالب های فارسی جوملا را از طریق منوی قالب جوملا، و افزونه های جوملا را از طریق منوی افزونه جوملا مشاهده نمایید، پس از انتخاب محصول و ورود به جزئیات محصول مورد نظر برروی دکمه "خرید محصول" کلیک نمایید.

مرحله اول:وارد بخش تکمیل مشخصات می شوید، اگر از قبل عضو سایت هستید می توانید از طریق "فرم ورود اعضاء" نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. و اگر تا کنون عضو سایت نشده اید می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم "اطلاعات ثبت نام" وارد نموده تا به صورت خود کار ثبت نام و عضویت شما ثبت شود.(کسانی که اقدام به ثبت نام می کنند در انتهای مراحل خرید، برایشان لینک فعال سازی عضویت ارسال می شود که لازم است قبل از ورود به سایت برای دریافت محصول، عضویت خود را با کلیک بر روی این لینک فعال نمایند.)
در بخش بعدی با نام "دیگر اطلاعات" لازم است اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل نمایید تا بتوانیم خدمات مناسب تری به شما ارائه نماییم.
در بخش بعدی در صورتی که کد تخفیف در اختیار شما قرار گرفتهT، لازم است این کد را در این بخش وارد نمایید.
در انتها پس از مطالعه دقیق "شرایط و قوانین"، در زیر آن تیک موافقت خود را پر نموده و بر روی دکمه "ثبت اطلاعات - صفحه بعدی" کلیک نمایید. (ممکن است بعضی اطلاعات خواسته شده را تکمیل ننموده باشید و یا به صورت صحیح اطلاعات را وارد نکرده باشید، که در این صورت با پیام خطای سیستم مواجه خواهید شد. لازم است پس از اصلاح مورد خواست شده به صورت مجدد بر روی دکمه "ثبت اطلاعات - صفحه بعدی" کلیک نمایید.)

مرحله دوم : نمایش فاکتور و انتخاب شیوه پرداخت، در مرحله بعدی فاکتور محصول و اطلاعات تکمیلی شما نمایش داده می شود و قابل چاپ می باشد، لازم است اطلاعات را مطالعه نموده و در صورت لزوم به صفحه قبلی برگشته و آن را اصلاح نمایید.
در انتهای صفحه با انتخاب شیوه پرداخت بر روی دکمه "تایید - صفحه بعدی" کلیک نمایید.

مرحله سوم: پرداخت نهایی و ارسال درخواست در بخش پشتیبانی، با توجه به نوع پرداخت به صفحه مشخصی منتقل می شوید که توضیحات لازم و کافی در صفحه مورد نظر وجود دارد.
برای تسریع در امر خرید و ارسال محصول خواهشمندیم تمام پیغام ها و توضیحاتی که به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.
تمامی محصولات تجاری به غیر از محصولات رایگان شرکت جومی کد شده و درای لایسنس اختصاصی تنها برای ۱ دامنه بوده و قالب اجرا بر روی ۱ دامنه هستند، که لازم است این دامنه را برای تولید لایسنس در اختیار شرکت قرار دهید.
پس از تکمیل فرآیند پرداخت، برای تایید محصولات خریداری شده لازم است وارد بخش پشتیبانی شوید و از طریق ارسال درخواست پشتیبانی با ارسال درخواست در دپارتمان فروش نام قالب و آدرس دامنه مورد نظر خود را ارسال نمایید.

برای دانلود محصولات رایگان شیوه درخواست به همین صورت بوده با این تفاوت که احتیاجی به انتخاب روش پرداخت و همینطور پرداخت هزینه نمی باشد و پس از تکمیل فرآیند خرید محصول رایگان مورد نظر به صورت خودکار تایید می شود و می توانید از بخش محصولات من آن را دانلود نمایید.

برای تسریع در امر دریافت محصول مورد نظر، خواهشمندیم تمام پیغام ها و توضیحاتی که در طی مراحل به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.

Share this post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
محتوای بیشتر در این بخش: « اطلاعات حساب سایت جومی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.